Biedronki - odbiór książek z przedszkola

Drodzy Rodzice dzieci z grupy "Biedronki", 

w dniu 3.04 (piątek) w godzinach od 15.00 do 16.30 mogą Państwo odebrać książki i stroje gimnastyczne dzieci. Prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa t.j. odbieranie książek pojedynczo, jeżeli dysponują Państwo maseczkami oraz jednorazowymi rękawiczkami prosimy o skorzystanie z nich. Książki i stroje gimnastyczne będą przygotowane w jednorazowych, podpisanych woreczkach. Część worków ze strojami gimnastycznymi nie jest podpisana - są one do odbioru u Dyrekcji. 

Jednocześnie informujemy, że dziś otrzymają Państwo maila z materiałami do pracy z dziećmi w kwietniu. Jeżeli ktoś nie podał maila w umowie lub nie otrzyma maila prosimy o kontakt mailowy (biedronki.przedszkoleraczek@gmail.com). 

 

Szybki kontakt

Przedszkole Niepubliczne Raczek


Przy Kaszowniku 7

87-100 Toruń

tel/fax (dyrekcja): (56) 62 312 47

tel (nauczyciele): (56) 66 112 53

przedszkole(at)raczek.too.pl