Doświadczenie i tradycje

Nasze przedszkole oferuje dzieciom zajęcia wychowawczo - dydaktyczne prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną składającą się z nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Praca w przedszkolu to ich pasja. Wszechstronne wykształcenie, powołanie do pracy z dziećmi zapewnia wysoki poziom zabawy i nauki. Nasi nauczyciele posiadają nie tylko wiedzę pedagogiczną, metodyczną, psychologiczną, ale również potrafią twórczo pracować z dzieckiem przedszkolnym. Wzbudzają zainteresowanie dziecka różnymi dziedzinami życia, rozwijają wyobraźnię, zapewniają poczucie bezpieczeństwa, szanują indywidualność, a nade wszystko potrafią wspomagać je w rozwoju. Swoją pracę z dziećmi traktują bardzo odpowiedzialnie, mając pełną świadomość roli wychowania przedszkolnego w rozwoju i dalszej edukacji dziecka w szkole. Nasi nauczyciele to nie tylko profesjonaliści w swojej dziedzinie, ale także ludzie inspirujący, ciepli, budujący niesamowitą atmosferę w naszej placówce. Są to osoby pełne cierpliwości i zrozumienia, pokazujące jak radzić sobie z emocjami, rozwijać zainteresowania. Dostrzegają i zrozumieją potrzeby dziecka, malując codziennie uśmiech na ich twarzach.

Szybki kontakt

Przedszkole Niepubliczne Raczek


Przy Kaszowniku 7

87-100 Toruń

tel/fax (dyrekcja): (56) 62 312 47

tel (nauczyciele): (56) 66 112 53

przedszkole(at)raczek.too.pl