Dzień Postaci z Bajek

Drodzy Rodzice! Dnia 5.11.2019r (wtorek) z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek dzieci z gr. ŻABEK wezmą udział w bajkowym spotkaniu. Wybrana data nie jest przypadkowa- jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek- Walta Disneya. Będziemy brać udział w zabawach wymagających wykazania się znajomością bajek, będziemy rozwiązywać zagadki, rozpoznawać bajki po rekwizytach. W tym dniu przypomnimy bajki, które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. W tym dniu prosimy o przebranie dzieci w ulubioną postać z bajki. Dziękuję- p. Ania

Szybki kontakt

Przedszkole Niepubliczne Raczek


Przy Kaszowniku 7

87-100 Toruń

tel/fax (dyrekcja): (56) 62 312 47

tel (nauczyciele): (56) 66 112 53

przedszkole(at)raczek.too.pl