Informacja dla dzieci i Rodziców

Witajcie kochane dzieci!     Zbliżają się Święta Wielkanocne, chcemy wam zaproponować abyście wykonały pracę plastyczną ,,Pisanki,kraszanki". Narysujcie na białej kartce jajko, możecie je ozdobić według własnego pomysłu. Poproście Rodziców aby zrobili zdjęcie i przesłali na messengera do p. Beaty       Zachęcamy do nauki piosenki ,,Pisanki,pisanki" https://youtu.be/OTPObfVuHCY       Przekazujemy propozycję barwienia jajek z Rodzicami np. w wodzie zabarwionej sokiem z buraków, ugotowanymi łupinami cebuli, sokiem z żurawiny, kapustą czerwoną. Miłej zabawy.      Życzymy Wam i Waszym Rodzicom zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Pozdrawiamy p. z gr. ,,Krasnale"    

Szybki kontakt

Przedszkole Niepubliczne Raczek


Przy Kaszowniku 7

87-100 Toruń

tel/fax (dyrekcja): (56) 62 312 47

tel (nauczyciele): (56) 66 112 53

przedszkole(at)raczek.too.pl