Kalendarium - grupa "Pszczółki" - październik 2019

Kalendarz wydarzeń dla grupy „Pszczółki”

na październik 2019

• 2 października po godz. 9.00 dzieci z gr. Pszczółki wychodzą na wycieczkę na targowisko. Dzieci wzbogacać będą wiedzę z zakresu znajomości jesiennych owoców i warzyw.
  • 4 X dzieci z grupy „Pszczółki” idą na warsztaty do Centrum Sztuki Współczesnej. Wychodzimy z przedszkola o godz. 9.20. Koszt biletu to 10zł.
  • 15 X „Pszczółki”, „Krasnale” i „Słoneczka” jadą na zajęcia edukacyjne do Szkoły Leśnej na Barbarce. Wyjeżdżamy z przedszkola o godz. 9.00
  • 22 X „Pszczółki”, „Biedronki” i „Krasnale” idą do CinemaCity na film „O Yeti”. Koszt biletu to 12.50zł. Godz. wyjścia podam wkrótce.
  • 23 X „Pszczółki” jadą do MPO, aby, uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych w Centrum Edukacji Ekologicznej Serdecznie dziękujemy mamie Martynki za organizację spotkania.
  • 24 X odbędą się zajęcia z rzeźby w glinie.
  • 25 X „Pszczółki” idą do Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka na zajęcia plastyczne. Koszt zajęć to 7zł. Wychodzimy z przedszkola o godz. 9.30.
  • 30 X zapraszamy Rodziców dzieci z gr „Pszczółki” o godz. 11.30 na zajęcia otwarte z języka francuskiego
p. Ilona i p. Lucyna