luty 2020 Pszczółki

Kalendarium dla Pszczółek

na luty 2020

• 6 II od godz. 9.00 przedszkole odwiedzi strażnik miejski i będzie uczestniczył w zajęciach nt. „Bezpieczne ferie”
  • 25 II  (zmiana terminu!) „Pszczółki” jadą na warsztaty wypieku pizzy do pizzerii Dominium (w Plazie). Wyjeżdżamy z przedszkola o godz. 9.30
  • 12 II odwiedzi nas Mama Bartka i zapozna dzieci ze swoim zawodem. Serdecznie dziękujemy!!!!!!!!!
  • 20  II (zmiana terminu) „Pszczółki” odwiedzą „Pszczele Cuda” gdzie dzieci uczestniczyć będą w warsztatach wyrobu świec z węzy pszczelej. Koszt biletu to 12zł. Wyjście z przedszkola o godz. 9.00, śniadanie jemy od godz. 8.00.
  • 17 lutego od godz. 12 odbędzie się bal karnawałowy. Z uwagi na późniejszą godzinę, jeśli dziecku w stroju byłoby od rana niewygodnie możemy pomóc w przebraniu się bezpośrednio przed balem. W takim wypadku prosimy o włożenie stroju wraz z wszelkimi akcesoriami dopodpisanej torby i dostarczenie do naszej sali
  • 21 II „Pszczółki” idą do GiOPTDZ. Koszt biletu to 7zł
  • Zachęcamy Rodziców do odwiedzenia przedszkola i zapoznania dzieci ze swoim zawodem. Może ktoś z Państwa ma zawód związany z dbaniem o zdrowie, książkami… serdecznie zapraszamy ;)

Panie z grupy "Pszczółki"