Podziękowanie dla Rodziców ( Kaczka dziwaczka)

   Dziękujemy! Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne. Wsparcie ze strony Rodziców, życzliwość i praca na rzecz przedszkola, akceptacja planów i zamierzeń to ogromna pomoc w kształceniu i wychowaniu naszych dzieci - serdeczne podziękowania za zaangażowanie i okazaną pomoc dla wszystkich Rodziców biorących udział w inscenizacji wiersza J. Brzechwy "Kaczka dziwaczka".                                                                                                                                                                                            p. Ania i p. Beata

Szybki kontakt

Przedszkole Niepubliczne Raczek


Przy Kaszowniku 7

87-100 Toruń

tel/fax (dyrekcja): (56) 62 312 47

tel (nauczyciele): (56) 66 112 53

przedszkole(at)raczek.too.pl