Pszczółki - z ostatniej chwili

Szanowni Państwo.

• 17 września od godz. 17 odbędzie się zebranie z Rodzicami (tradycyjnie najpierw z p. Dyrektor, później z nauczycielkami w grupach). Zapraszamy.
  • Również 17 IX od 10.15 odbędzie się w przedszkolu koncert "Z czego składa się muzyka? Budujemy koncert z klocków".
  • 23 IX idziemy na audycję muzyczną do CKK Jordanki. Wychodzimy z przedszkola o godz. 9.30. Koszt biletu to 6 zł.  http://edukacja.tos.art.pl/audycje-jordanki/
  • Dzieci mogą przynosić w podpisanych woreczkach/reklamówkach stroje do ćwiczeń gimnastycznych (krótkie spodenki lub getry, koszulka na krótki rękaw). Gdy uzbieramy większość  - dzieci będą się przebierać do zajęć ruchowych.
  • proszę o śledzenie strony www przedszkola będę na bieżąco umieszczać aktualne informacje dot. naszej grupy "Pszczółki"
p. Ilona