Wiadomość od "Glinianej pracowni"

Domowe Warsztaty Wielkanocne.

Od wielu lat, w ramach działalności „Glinianej Pracowni”  prowadzimy  w przedszkolach i szkołach warsztaty z ceramiki, które dają dzieciakom wiele radości.  https://www.facebook.com/events/556076385264410/

Ponieważ aktualnie, z racji epidemii koronawirusa, wszyscy mamy ograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu poza domem, zapraszamy Was do niecodziennego uczestnictwa w warsztatach z ceramiki.

W zaistniałej sytuacji nie możemy spotkać się z Wami w placówkach edukacyjnych ani w naszej Pracowni, dlatego postanowiliśmy dostarczyć Wam materiały do samodzielnej pracy artystycznej z dzieckiem w domu.

Dla małych i większych artystów przygotowaliśmy zestaw do samodzielnego wykonania rzeźby. W zestawie znajduje się: około 1kg  gliny, drewniana podkładka, narzędzia oraz instrukcja.

Glina, jako naturalny materiał rzeźbiarski,  ma ogromny potencjał  rozwoju możliwości twórczych i kreatywnych. Możemy ją zgniatać, wałkować, kulać, ściskać, rozrywać i  - co najważniejsze - możemy ulepić własną rzeźbę! Podczas zabawy dziecko w sposób naturalny zapoznaje się z zagadnieniem bryły, formy przestrzennej, wzbogaca swoje umiejętności plastyczne, twórcze i - co jest bardzo ważne -  manualne. Integracja sensoryczna idzie w parze z niebywałą frajdą, jaką daje własnoręczne tworzenie rzeźb lub ceramiki użytkowej.  Koniec pracy twórczej będzie też w tym przypadku świetną okazją do powtórki schematu prawidłowego mycia rąk (wszelkie niedomyte miejsca od razu widać), co pozwoli utrwalić właściwe nawyki higieniczne.   

Koszt całego zestawu wraz z transportem  pod wskazany adres to 50 złotych (cena zawiera podatek VAT). W tej cenie gwarantujemy dostarczenia pakietu do odbiorców z Torunia, Bydgoszczy i okolic. Zestaw zostanie dostarczony na wskazany przez Państwa adres z zachowaniem zasad bezpiecznej dostawy. Szczegóły będziemy ustalać indywidualnie – kontakt telefoniczny.

Płatność przelewem na konto:

mBank 02 1140 2004 0000 3502 7629 3233 

Ulepione rzeźby w późniejszym terminie będzie można wypalić i poszkliwić na zajęciach w „Glinianej Pracowni” (jak już nie będzie epidemii).

Zamówienia proszę składać pod numerem:785-531-556 lub mailowo na adres pracownikrakelura@gmail.com                     www.glinianapracownia.pl

 

Szybki kontakt

Przedszkole Niepubliczne Raczek


Przy Kaszowniku 7

87-100 Toruń

tel/fax (dyrekcja): (56) 62 312 47

tel (nauczyciele): (56) 66 112 53

przedszkole(at)raczek.too.pl