LIC ANNA S.

Prowadzę grupę „Żabki” oraz „Pszczółki”. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Kolegium Jagiellońskim w Toruniu. Obecnie kontynuuję naukę na IV roku studiów jednolitych magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, którą ukończę w czerwcu 2022r. Interesuję się zdrowym stylem życia, dlatego też wolny czas spędzam z rodziną na takich aktywnościach jak: jazda na rowerze, wędrówki, wspinaczki górskie.

MGR MONIKA G.

Jestem nauczycielem kontraktowym. Prowadzę grupę „Żabki”. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku : Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studia magisterskie na kierunku : Pedagogika – opieka i wsparcie społeczne również na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Ukończyłam także studia podyplomowe o specjalności – Logopedia. Interesuję się kreatywnym podejściem do edukacji, dlatego też prowadzę edukacyjnego bloga dla nauczycieli i rodziców.

MGR ANGELIKA J.

Jestem nauczycielem kontraktowym. Prowadzę grupę „Słoneczka” Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie kończę studia podyplomowe o specjalności – Logopedia ogólna i kliniczna. Interesuję się głównie fotografią, dlatego też ukończyłam zawodowy kurs kwalifikacyjny z tej dziedziny. Ponadto pasjonuję się florystyką oraz tematyką górską.

MGR NATALIA T.

Jestem nauczycielem kontraktowym. Prowadzę grupę „Pszczółki”. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz opiekuńczo-wychowawcza na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie uwielbiam spędzać czas z rodziną, czytać książki, jeździć na rowerze.

LIC WIKTORIA K.

Prowadzę grupę „Pszczółek” oraz „Krasnali”. Studiowałam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Pedagogika ze specjalnością Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem w trakcie kończenia drugiego stopnia Pedagogiki na specjalności Pedagogika ze specjalnością Pedagogika ze wsparciem dzieci o szczególnych potrzebach. Dodatkowo ukończyłam I i II stopień języka migowego. Jestem osobą energiczną i łatwo nawiązującą nowe znajomości, oprócz tego mam wiele zainteresowań, między innymi uwielbiam grać na ukulele, żeglować i tańczyć z ogniem.

MGR PAULINA K.

Prowadzę grupę ” Krasnale”. Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz pedagogikę o spec. logopedia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Bardzo lubię fotografować przyrodę, krajobrazy i spędzać czas na świeżym powietrzu.